Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Su visais atsižvelgiant į jūsų privatumą, mes reikalaujame ne asmeninę informaciją, kai jūs lankotės blackjack77lithuania.com. Vis dėlto, jei kurios nors iš produkto susijusių tyrimo metu arba sandorio žinoma svetainėje informacija, kurią teikti yra apsaugotas nuo nesankcionuoto priėjimo ir jums bus pranešta apie tai, kaip ši informacija bus naudojama. Toliau pateiktoje ataskaitoje paaiškina informacijos praktiką svetainėje.

TAIKYMO SRITIS

Pareiškimas apima visus blackjack77lithuania.com zonų, esančių už blackjack77lithuania.com (Svetainės). Institucija, kuri buvo gauta pagal informacijos rinkimo praktiką Svetainės informacija yra informacija teikiama asmenims blackjack77lithuania.com, kuris yra išorėje prekyba, verslu ar profesija susijusių asmenų (informacija).

Į įsikūręs Svetainės hipersaitus gali būti ir iš kitų interneto svetainių, įskaitant, bet neapsiribojant, svetainių susijusių su blackjack77lithuania.com. blackjack77lithuania.com neturi jokios atsakomybės už privatumo politiką ar turiniu kitų svetainių. Mes skatiname jus peržiūrėti privatumo politiką bet kuriai bendrovei prieš nusprendžiant pateikti arba pateikti savo asmeninę informaciją. Daugiau informacijos svetainėje hipersaitus galima rasti su Naudojimosi sąlygomis svetainėje.

INFORMACIJA

Informacija, kurią mes (blackjack77lithuania.com) surinkti gali suskirstyti į dvi kategorijas:

Stebėjimo informacija, surinkta, kai vartotojas naršo po svetainę.

Asmeninė informacija teikiama vartotojams savanoriškai pagrindu.

stebėjimo informaciją

Stebėjimo informaciją surenka Svetainės automatiškai ir sistemingai. Ši informacija yra surinkta, kad galėtumėte peržiūrėti svetainių veiklą, aplankytus puslapius, laiką praleistą Svetainės ir svetainių lankytojai buvo susietas iš.

Svetainė renka stebėjimo informaciją apie anonimiškai. Svetainę nesusieja bet kokią asmeninę informaciją su šiais duomenimis.

Stebėjimo informaciją surenka interneto serverio žurnaluose ir slapukus. Interneto serverio žurnaluose surinkti duomenis apie interneto svetainę veikla. Slapukas yra naudojamas stebėjimo patvirtinamas ir palaikyti tam tikra informacija apie svetainę vartotojų (site pageidavimus ir tt) informacija sklypas. blackjack77lithuania.com takelius pakartoti vizitus į svetainę su slapukų pagalba. Lankytojo kompiuteriai priskiriami slapukus, be rinkti bet kokią asmeninę informaciją apie kompiuterio vartotojas, nebent pats vartotojas specialiai teikiama savanoriškai pagrindu.

Sekimo informacija naudojama siekiant pagerinti svetainės dizainas ir turinys analizuojant apsilankymų statistiką.

Asmeninė informacija

Asmeninės informacijos, kurią mes reiškia vartotojo vardas, elektroninio pašto adresas, taip pat papildomą informaciją, kuri nėra privaloma. Asmeninė informacija gali būti surinkta dėl kai kurių svetainės puslapiuose jei lankytojas nori paklausti blackjack77lithuania.com klausimą internetu, kai atsisiųsti programinę įrangą, arba pateikdami užsakymą už prenumeratą.

Be to, Asmeninė informacija gali būti surinkta kaip į konkurso paraiškos dalis.

Asmeninė informacija naudojama skatinimas, administravimo tikslais, įskaitant, bet neapsiribojant, tikrinimą ir pranešimo apie nugalėtojus.

Naudojimas Informacijos

Pateiktas prie svetainės informacija yra naudojama teikti vartotojams su naujais blackjack77lithuania.com paslaugas ir / ar akcijas, kad mums atrodo įdomūs vartotojui. Ši informacija gali būti dalijamasi per darbuotojų, atstovų, nepriklausomų rangovų ar kitų blackjack77lithuania.com susiję / nesusiję subjektai ir / ar verslo partneriai, kurie vardu veikiantys Svetainės siekiant įvykdyti ir / ar laivybos užsakymą, nuolaidą ar apdovanojimą , Asmeninė informacija nebus dalijamasi su ne blackjack77lithuania.com svetainių, nebent manoma, kad būtina pildant operaciją. blackjack77lithuania.com neprisiima jokios atsakomybės už privatumo politiką kitų svetainių, ir palieka objektas jų susitarimu gydyti asmeninę informaciją kaip konfidencialią verslo informaciją su sąlyga, kad jis gali ir negali būti naudojami dėl kitų nei galėtų atlikti savo konkrečias tikslais ir tiesioginio funkcija.

Vartotojo grąža elektroninio pašto adresai yra naudojamas siųsti atsakymus į E-paštą ir klausimus gauname, taip pat teikti atnaujintus paslaugų ir informuoti apie papildomas akcijas ir pasiūlymus.

Asmeninė informacija gali būti atskleista, kai būtina laikytis įstatymo, ar mes sąžiningai rasti veiksmų, būtinų, t.y. vykdyti arba taikyti nuostatas ir sąlygas, apsaugoti teises, saugumą ar turtą blackjack77lithuania.com.

blackjack77lithuania.com neatmeta galimybę pirkti / parduoti savo / kitų bendrovių turtą laikui bėgant. A Kind Peržiūrėti lankytojų asmeninės informacijos, kaip tik verslo turto sandoriai. Be to, informacija gali būti perduota atveju arba kai blackjack77lithuania.com arba visą savo turtą yra išperkama arba taikomos likvidavimo ir bankroto.

Duomenų apsauga

Labai profesionalus apsaugos sistemos yra naudojami siekiant užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai, išlaikyti duomenų tikslumą ir užtikrinti teisingą informacijos. Naudojami šioje svetainėje sistemos atitinka naujausias saugumo standartus ir apima būtinas elektronines, fizines ir valdymo procedūras, kurios padės apsaugoti surinktą informaciją internete ir užtikrinti ir garantuoti tinkamą jo naudojimą.

Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, kad nėra duomenų, gali būti visiškai nemokama internete, mes negali garantuoti, kad bet koks pateiktas mus Informacija bus visiškai saugi. Vartotojai pateikti savo rizika informaciją. blackjack77lithuania.com nuolat vertina ir įvertina naujų technologijų galimybes, teikiant papildomą apsaugą informacijos.

Prieiga prie asmens duomenų

Pateikta į mus Asmeninė informacija negali būti naudojama ar dalijamasi nebent tokį pareiškimą numatyta kitaip. Jei nebenorite gauti informaciją iš blackjack77lithuania.com, prašome spausti čia išsiregistruoti.

Teisę keisti Privacy Statement

blackjack77lithuania.com turi ir pasilieka teisę keisti šį pareiškimą bet kuriuo metu. Pakeitimai turi būti veiksmingos dešinę nuo paskelbimo svetainėje. Atnaujinta vasario 24, 2009. Nebuvo jokių pakeitimų padarė prie šio pareiškimo medžiagos.

popup

Gauti įspūdingą premiją iš saugaus internetinio kazino

$1,000