Naudojimo sąlygos

NAUDOJIMO SĄLYGOS

Sutikimas su sąlygomis

blackjack77lithuania.com (vietoje) yra prieinama visiems vartotojams. Informacijos, dokumentų, nuorodos ir programinė įranga (medžiagos) ir čia teikiamos paslaugos yra taikomi šie naudojimo sąlygomis. Tuo atveju, jei vartotojas yra iki 21, jis turi perskaityti šį popieriaus iš tėvų ar teisėtų globėjų akivaizdoje. Jei vartotojas arba vartotojo anketa iš tėvų / teisėto globėjo nesutinkate su šiais terminais ir sąlygomis, nustokite vartoti Svetainės nuo dabar. Naudodamiesi svetaine ar bet kurias medžiagas ar paslaugų, jūs automatiškai sutinkate su naudojimosi sąlygomis. blackjack77lithuania.com pasilieka teisę keisti ir keisti Naudojimo sąlygas savo nuožiūra. Jei ir toliau naudojant Svetainės po kiekvieno naudojimo sąlygos pokyčių ji bus laikoma, kad teigti, Jūs sutinkate visus pakeitimus. Be to, nors iš medžiagų naudojimą, taikomas tam tikrų konkrečių taisyklių, taikomos papildomos sąlygos ir terminai tie čia aprašyta, kad su Naudojimosi sąlygomis. Visi papildomi ir papildomos sąlygos bus įtraukta nuoroda į šias naudojimo sąlygas. Pažeidimas bet kuriuo iš šių Naudojimo sąlygos lems automatinio nutraukimo leidimo ir prieigos prie svetainės, ir vartotojas turi sunaikinti visus atsisiųstus arba spausdinta medžiaga iš svetainės.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Marks (kurios apima logotipai, prekių ir paslaugų ženklais) nustatė Svetainėje yra savybės blackjack77lithuania.com ar kitos trečiosios šalys. Bet iš priklausė kitai trečiajai šaliai Site ženklų naudojimas yra draudžiamas. Medžiagos ir paslaugos blackjack77lithuania.com yra saugomas autorinių teisių ir kitų įstatymų dėl intelektinės nuosavybės, todėl bet koks neteisėtas jų naudojimas yra laikomas kaip tokių įstatymų pažeidimą. blackjack77lithuania.com vartotojai negali eiti jokių išreikštų ar numanomų teisių jokiomis patentai, autorių teisių, prekių ženklų ar komercinė paslaptis informacija apie medžiagas ir / ar Paslaugomis. Bet naudojimas (pvz Re rašymas, kopijavimo ir verčiant) informacijos rasti svetainę (pvz dokumentus ir nuotraukas) be raštiško svetainės draudžiama. Bet koks informacijos pagal šią Sutartį baldų nedaro suteikti ar garantuoti jokios licenciją jokiomis autorių teisių ar patentus.

Siuntimas bet kurias medžiagas, informaciją, būdus, idėjas ar sąvokas (Atsiliepimai) į svetainę, vartotojas sutinka ir pripažįsta, kad:

Atsiliepimai nėra jokios nuosavybės ir konfidencialią informaciją;

blackjack77lithuania.com nėra ketinimas arba įsipareigoja bet kokio, išreikštų ar numanomų konfidencialumo dėl Atsiliepimai pobūdžio pareigą;

blackjack77lithuania.com yra ir turi teisę naudoti arba atskleisti jokios atsiliepimą apie bet tam nuožiūra visame pasaulyje tikslu;

Į Atsiliepimai tapti blackjack77lithuania.com nuosavybė, be įsipareigojimo bet kurios rūšies vartotojui;

blackjack77lithuania.com nenumato kompensacijos arba grąžinti bet kokios rūšies.

Garantijos ir ATSISAKYMAI

Svetainėje pateikiama visų panaudotų medžiagų ir paslaugų "KAIP YRA". BLACKJACKDOC.COM ATSISAKO VISŲ išreikštų ar numanomų GARANTIJOS, ĮSKAITANT, BET NEAPSIRIBOJANT numanomų garantijų PREKYBAI IR TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI iki galo, kiek leidžia galiojantys ĮSTATYMAI. BLACKJACKDOC.COM negali garantuoti ir negarantuoja, kad arba vieta; AR BŪTINA turinį, medžiagą, informaciją, produktus (įskaitant programinę įrangą) ir / arba paslaugas prieinamas jums įjungti arba per svetainę; Serverių; ARBA PER E-mail GAUTŲ IŠ BLACKJACKDOC.COM nėra virusų ir / arba kiti HARMFULL KOMPONENTAI BLACKJACKDOC.COM neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti IŠ naudojimosi Svetaine ar kokios nors turinys, informacija, medžiagos, produktai (įskaitant Programinė įranga) ir / ar paslaugų prieinamas jums arba per svetainę, įSKAITANT, BET nEAPSIRIBOJANT, atsitiktinių, baudžiamųjų TIESIOGINIUS, NETIESIOGINIUS, IR NUOSTOLIUS, įSKAITANT, BET nEAPSIRIBOJANT į žalą, kuri gali atsirasti prarasti duomenis ar pelno, NET JEI perspėjo apie APIE TOKIŲ NUOSTOLIŲ GALIMYBĘ. VARTOTOJAI AIŠKIAI SUPRASTI IR SUTINKATE, KAD NAUDOJIMAS Ši svetainė yra jų RIZIKA.

Bet klaidų įskaitant techninių ar kitų, spausdinimo klaidų ar netikslumų yra įmanoma. blackjack77lithuania.com pasilieka teisę daryti bet kokius pakeitimus su paslaugų ir medžiagų svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo.

Medžiagų ir / ar paslaugų svetainėje gali būti pasenusi ir blackjack77lithuania.com neįsipareigoja kokia atnaujinti tokias medžiagas ar paslaugas.

Visos nuorodos į trečiųjų šalių svetaines nėra kontrolės arba atsakomybės blackjack77lithuania.com.

blackjack77lithuania.com neatstovauja kokia bet kitoje svetainėje, į kurią galite pasirinkti turėti prieigą ir būti susieta su per šį sąrašą. Nuorodos at šioje svetainėje pateikta tik kaip patogumui ir blackjack77lithuania.com neturi arba patvirtinti arba priimti jokios atsakomybės už tokių interneto svetainių turinį.

KOMPENSACIJA

Vartotojai sutinka atlyginti žalą, laikyti blackjack77lithuania.com ir viskas, savininkai, filialai, filialų, bendradarbiai, prekių ženklų, agentai ar kiti partneriai ir darbuotojai nekenksmingas nuo bet kokios atsakomybės, praradimo, pretenzijas ar reikalavimus, įskaitant pagrįstus mokesčius advokatui, pateikti bet trečdalis šalis dėl arba ginčus, kylančius dėl turinio vartotojams pateikti įrašą arba perduoti per svetainę (įskaitant, bet neapsiribojant, bet naudotojų turinio), jų naudojimas Svetainės, jų ryšys su svetaine, jų pažeidimas Naudojimo sąlygos, arba jų pažeidimas bet kokio kito asmens ar subjekto juridinių teisių.

popup

Gauti įspūdingą premiją iš saugaus internetinio kazino

$1,000